Hakkımızda

Ozra Dekorasyon olarak;

1984'ten bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladım 

Eğer siz de şu aralar yaşam alanınızda yeni bir tarz arayışı içerisindeyseniz, klasik çizgileri bir kenara bırakıp modern, göz alıcı ve zarif tasarımlar arıyorsanız aşağıdaki modern ev & villa dekorasyon örnekleri ve modelleri sizlere ilham kaynağı olacak, salonunuz için değişik dekorasyon fikirleri verecektir. 

BİZİ ARAYIN
villa-tadilati
zemin-boyama-ustasi

Hayallerinizi Yarım Bırakmayın

Alçı dekorasyon, asma tavan ışık bantı, dış cephe ve iç cephe boya, kartonpiyer ve bütün tadilat işlerinizde uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Buna dayanarak biz firmamızı kısaca "Genç Firma Deneyimli Kadro" şeklinde tanımlıyoruz. Yüksekte olan daha ileriyi görür diyoruz ve daha yükseğe çıkmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu hırslı tırmanışta sizlerin yanımızda olduğunuzu bilmek bize güç veriyor.

Şimdi Ara